O nás

 

Vítame Vás v reštaurácii Trnovce, ktorú nájdete v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody.

Reštaurácia sa nachádza na okraji mesta Myjava v prekrásnom lesoparku známeho ako PKO Trnovce v blízkosti amfiteátra, kde sa každý rok koná Medzinárodný folklórny festival Myjava.

restauracia-trnovce-7

restauracia-trnovce-1

Budova reštaurácie bola postavená pri príležitosti konania osláv 120.výročia Prvej SNR v roku 1968. Do dnešnej podoby bola zrekonštruovaná v roku 2004.

Súčasťou reštaurácie je detský kútik, letná terasa, ktorá je v zime vykurovaná, detské ihrisko s pieskoviskom a trampolínou.

restauracia-trnovce-5

restauracia-trnovce-3

Reštaurácia mimo iného organizuje rôzne spoločenské akcie ako sú svadby, rôzne rodinné oslavy, večierky a podobne. V bezprostrednej blízkosti reštaurácie je možnosť aktívneho oddychu v lone prekrásnej prírody formou prechádzok v priľahlom lesoparku.

restauracia-trnovce-6

restauracia-trnovce-9

Pre zdatnejších možnosť turistiky po vyznačených turistických chodníkoch. Pre cyklistov vedú v okolí reštaurácie cyklotrasy po myjavských kopaniciach. Vo vzdialenosti cca 500 m od reštaurácie sa nachádza vodná nádrž s možnosťou kvalitného rybolovu. Počas zimného obdobia je možnosť zimných športov a to lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku Stará Myjava.

restauracia-trnovce-2

 

V areáli reštaurácie sa nachádza aj altánok, v ktorom si taktiež môžete oddýchnuť a vychutnať si naše jedlo a nápoje počas príjemného počasia.  Tešíme sa na Vašu návštevu a pozývame Vás do Reštaurácie Trnovce.

restauracia-trnovce-8

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na